google-site-verification: googlefacc96d51f65e1ae.html
 

Početak novog tečaja

Danas, u vrijeme brzog i teškog življenja, odluka o polaganju vozačkog ispita je važna i vrlo značajna odluka. Svakodnevnim obvezama odlučili ste pridodati i još jednu za koju morate izdvojiti puno vremena, novaca, energije, truda, htijenja i slično. Stoga vodite računa da odluku donesete promišljeno uzevši pri tom sve okolnosti u obzir. Uz sve obveze, troškove i ostalo što Vam je potrebno za osposobljavanje za vozača svakako uzmite u obzir da je motiviranost jedan od osnovnih preduvjeta za uspješnu osposobljenost. Ali uz Vašu osobnu motiviranost ključna je i motiviranost stručnih osoba koje će Vas podučavati da usvojite potrebna znanja i vještine da bi u konačnici postali i ostali siguran vozač. Nažalost opće je poznato da je danas cestovni promet jedan od najopasnijih segmenata društvenog života sa svakodnevnim tragičnim posljedicama po živote ljudi. I to posebno mladih ljudi koji u pravilu upravljaju vozilima B ili A kategorija (automobili ili motocikli). ZNANJE - VJEŠTINA - SIGURNOST Naši instruktori imaju višegodišnje iskustvo u struci u direktnoj praktičnoj obuci polaznika i nosioci su licence za Instruktora vožnje Ministarstva unutarnjih poslova RH. Stoga, ukoliko ste donijeli odluku o upisu u autoškolu nemojte da to bude slučajnost kao što se odabire kombinacija u igrama na sreću već odaberite znanje, vještinu i sigurnost. Ukoliko se pri tom odlučite za našu autoškolu učinit ćemo sve u stručnom i svakom drugom pogledu da opravdamo Vaše povjerenje.


Zahvaljujem na pažnji, Autoklub Bjelovar

0 views0 comments